ostatnia aktualizacja
09.05.06

A   R   T   H   E   B   U   R   G 

 tematy
dawno temu...
...i nieprawda

muzo-pitolenie
wymądrzanie i brzdąkanie

filozofolo...


inne


veto!
hmmm... polemizowałbym!

linki


kontakt z autorem
myśleć jak Voltair... czuć jak barbarzyńca
 

***
obwieszczenia:

19/07/06
Zaglądając na statystyki widzę, że jest kilka osób zaglądających tu już kilka razy. Przepraszam za opóźnienie ale miałem sporo spraw do załatwienia, które zwłaszcza w warstwie formalno-urzędniczej okazały się być nieskończenie długie. Teraz mogę znowu zająć sie Artheburgiem.

29/05/06
pojawiły sie pierwsze linki. Większość bywalców stron o podobnej tematyce będzie na pewno doskonale znała te zakamarki, ale dla innych może okazać się (mam nadzieję) bardzo przydatne.
Poza tym: w przygotowaniu  bibliografia do Symfonia Gepidae, nowa jej część (a właściwie jej "zajawka"), oraz artykuł kiedyś opublikowany w Tarace "Bitwa nad Jeziorem Rządzkim", ale trochę zmodyfikowana. oprócz tego powinny pojawić się też teksty Pogromców Wdów i Sierot, bo niektórzy prosili o to. Inne muzyczne projekty, w których brałem udział i chciałbym sie pochwalić muszą jeszcze trochę poczekać.
Teraz jednak przede mną wyjazd, a później przeprowadzka do innego mieszkania (oby!), więc może tu mieć miejsce pewna zwłoka...

09/05/06
niniejszym ogłaszam, że  Artheburg  rozpoczyna swoje działanie. Na razie skromnie, ale z czasem (i miejmy nadzieję: regularnie) wszystkiego będzie przybywało.
podpisano: Burmistrz Artheburga